خدایا به رحمت خودت بر بینوایان مومن توانگری

 و بر بیماران شفا و بهبودی و

 به زندگان لطف و کرامت

 و بر مردگان امرزش و رحمت عنایت بفرما.

                                                       ای راحم المساکین

/ 4 نظر / 5 بازدید
دوست

خوردن خیار قبل از غذا خوردن، بوبیدن و مالیدن خیار بر پیشانی جهت رفع سردرد مفید است. قطره قطره ریختن آب خیار در بینی و بوییدن آن جهت رفع گرفتگی، بی حوصلگی و کم خوابی مفید استجوشانده پوست خیار، درمان خوبی برای یرقان است.اگر می خواهید همیشه لطافت پوست خود را حفظ كنید، همه روزه از لوسیون زیر استفاده كنید:یك خیار معمولی را با دو لیوان آب بجوشانید تا حجم آن یك لیوان شود. سپس آن را صاف كنید و بگذارید سرد شود. بعد 50 گرم بادام خام و پوست كنده را آسیاب كرده و با این آب مخلوط كنید. آن را به هم بزنید و با پارچه صاف كنید. به محلول صاف شده 250 گرم الكل سفید و یك گرم اسانس گل سرخ اضافه كنید و كاملا هم بزنید. هر روز از این لوسیون طبیعی به صورت خود بزنید تا پوست شما همیشه جوان بماند.برای درمان اگزما، ترکیدن پوست و رفع خارش آن مفید است.جوشانده پوست خیار برای یرقان داروی بسیار خوبی است و برای این کار بهتر است سه روز متوالی آن را نوش جان نمایید.مضرات :برای رفع نفخ و دل درد ناشی از خوردن خیار می توانید مقداری عرق نعنا یا کمی آبجوش و نبات بخورید.

دوست

اگر شما گوجه فرنگی را به صورت خام مصرف کنید، قسمت اعظم لیکوپن آن، به دلیل هضم نشدن از بدن دفع می‌شود. عمل پختن، دیواره سلولی گوجه فرنگی را شکسته و باعث می شود لیکوپن در دسترس بدن قرار گیرد و بیشتر جذب شود. بهترین این منابع شامل، سس گوجه فرنگی، رب گوجه فرنگی و گوجه فرنگی کنسرو شده می باشد. لیکوپن در سایر سبزیجات و میوه‌های رنگ روشن مثل هندوانه و گریپ فروت سرخ نیز وجود دارد. البته گوجه فرنگی خام نیز منبع خوبی از ویتامین های A وB، فیبر و املاح است. بنابراین توصیه می شود؛ انواع مختلفی از میوه‌ها و سبزی‌ها مصرف شود. زیرا منابع خوبی از ویتامین‌ها و املاح هستند و جهت تنظیم اعمال بدن، مفید و ضروری هستند.

شنه شمال

سلام وب زیبایی داری اگه تمایل داری با هم تبادل لینک کنیم. یه سری به کلبه ما بزن خوشحال می شیم. یا علی[خداحافظ][خداحافظ][خداحافظ]